21 października 2013

Alicja - sesja buduarowa

Dziś zdjęcia wyjątkowej dziewczyny, Alicji. Jednej z 5 wyjątkowych, o czym poniżej :)

Bardzo podoba mi się historia tej sesji - pewnego dnia zadzwoniła do mnie dziewczyna z Kępna, miasta odległego o 200 km od mojego studia i zapytała o możliwość wykupienia 2 bonów upominkowych na sesje buduarowe dla swoich 2 przyjaciółek. Upominki związane były z 30-tymi urodzinami dziewczyn, chodziło o wyjątkowe upamiętnienie tych okrągłych urodzin całej trójki - obdarowanych oraz sprawczyni podarunków.

Dziewczyny miały przyjechać rano i miałam wykonać dla nich po kolei 3 sesje w moim studio. Już wtedy wiedziałam, że czeka mnie bardzo pracowity dzień, oczywiście zgodziłam się - lubię takie wyzwania.
Po jakimś czasie okazało się, że jeszcze 2 kolejne znajome organizatorki wyjazdu też byłyby chętne na sesje. Szykowało się zatem nie 3 a 5 sesji sesji buduarowych jednym ciągiem w ciągu jednego dnia... :) Sytuacja dość wyjątkowa, myślę, że nie tylko dla mnie - rzadko który fotograf wykonuje tyle sesji naraz, tym bardziej że nie chodzi tu o tzw. masówkę, ale 5 indywidualnych sesji, z których każda ma być niepowtarzalna i wyjątkowa.

Dla dziewczyn wizyta u mnie okazała się wielką wyprawą, z noclegiem, pakowaniem połowy szafy i normalnym w takiej sytuacji stresem. Jak się potem okazało - zupełnie niepotrzebnym. Atmosfera była świetna, dziewczyny potraktowały sesję jak wielką przygodę, nowe doświadczenie i myślę, że tak właśnie powinno się podchodzić do takich wydarzeń.
Pracowałyśmy od samego rana do wieczora. Pod koniec wszystkie byłyśmy wykończone :)

Najważniejsze dla mnie są słowa, które przeczytałam w mailu po zrealizowaniu wszystkich 5 sesji:

"Zdjęcia doszły wczoraj.
Byłyśmy tak podekscytowane, że SZOK. Powoli otwierałyśmy tak pięknie zapakowane paczuszki. A w środku jeszcze piękniejsze pudełko z naszymi zdjęciami...:D
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy.
Te zdjęcia są dla nas bardzo ważne i wyjątkowe.
A ja uważam pomysł - sesja zdjęciowa - za swój mały sukces - że mogłam dać tyle radości i wiary w siebie dziewczynom i sobie.
Dzięki jeszcze raz. "


Właśnie takie słowa nadają sens mojej pracy. Dziękuję Wam również za bardzo miłe spotkanie.

Zdjęcia dziewczyn były w większości dość intymne i dziewczyny chciały je zachować tylko dla siebie. Tylko Alicja pozwoliła mi pokazać kilka ujęć, z czego bardzo się cieszę, bo to zawsze ważny aspekt mojej pracy, aby móc pokazać jej efekty innym. Może mniej na nich buduaru, bo buduar nie jest dla wszystkich oczu ;) Alicja jest jedną z obdarowanych i mam nadzieję, że będzie miło wspominać naszą współpracę. Dzięki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Jelenia Góra, dolnośląskie

Obserwatorzy