Oferta

Sesja 9 miesięcy

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, ponieważ w tym okresie brzuszek jest już wyraźnie widoczny, a samopoczucie przyszłej mamy zazwyczaj jest najlepsze.
Nie warto czekać na ostatnią chwilę, lepiej zarezerwować termin sesji z wyprzedzeniem, ponieważ nie mogę zagwarantować wolnego terminu z dnia na dzień.


Sesja Noworodka


Najpiękniejsze zdjęcia noworodków powstają do 14 dnia życia maleństwa. Najlepiej wykonać je wtedy, kiedy dziecko przesypia jeszcze większość dnia i nie rozpraszają go bodźce zewnętrzne. Podczas sesji nie używam światła błyskowego, wykonuję zdjęcia w świetle dziennym.
Nie należy przejmować się niedoskonałościami skóry, które mogą pojawić się na buźce dziecka - zaczerwienienia, krosteczki, trądzik niemowlęcy - za pomocą subtelnego retuszu w procesie postprodukcji jestem w stanie temu zaradzić ;)


Sesja Dziecięca

Wykonuję sesje dzieci w każdym wieku. Każda okazja jest dobra, aby podarować sobie i dziecku piękną pamiątkę. Może to być dokumentacja kolejnych etapów życia naszej pociechy, czy po prostu relacja z zabawy, z której ujęcia zawisną potem na ścianie w naszym mieszkaniu.


Sesja Rodzinna

Wielu rodziców zauważa w pewnym momencie, że brakuje im wspólnych rodzinnych zdjęć - zazwyczaj jedno z rodziców trzyma aparat i nie ma go na zdjęciu. Tych wspólnych rodzinnych momentów brakuje potem najbardziej w rodzinnym albumie czy na ścianie w domu. Zapraszam więc do wykonywania rodzinnych sesji zdjęciowych, ponieważ to najcenniejsza pamiątka na dalsze lata.


Sesja Urodzinowa

Pierwsze urodziny dziecka to przełomowy moment w życiu każdej rodziny - żadne inne urodziny nie są tak wyczekiwane i świętowane. Oferuję urodzinowe sesje zdjęciowe nie tylko z okazji 1. urodzin, ale także z każdych następnych.


Sesja na Chrzciny i Komunię

To ważne wydarzenia dla każdego dziecka. Wykonuję zarówno reportaże z tych sakramentów jak i sesje zdjęciowe dziecka po ceremonii. Sesje komunijne w plenerze mogę wykonać zarówno w dniu przystąpienia dziecka do komunii jak i w innym terminie. Zalecam rezerwowanie terminów z wyprzedzeniem.


Sesja Glamour lub Sesja Buduarowa

Kobiety lubią czuć się piękne. Jednak bardzo często nie są zadowolone z tego, jak wychodzą na zdjęciach, co skutkuje niechęcią do bycia fotografowaną. Jest na to recepta - oddać się w ręce profesjonalnego fotografa, który odpowiedni ustawi, oświetli i wydobędzie z kobiety jej piękno.
Zapraszam do poprawy swojego samopoczucia :) Taka sesja może być również wspaniałym prezentem dla partnera.


Sesja Zdjęciowa w Prezencie

Sesją zdjęciową można zrobić komuś wyjątkowy prezent. W cenie sesji oferuję indywidualnie zdobiony bon upominkowy z miejscem na ręczne wpisanie dedykacji. Termin wykonania sesji ustalam z osobą obdarowaną.
Przykłady moich bonów-zaproszeń na sesje:
Dodatkowe Informacje

Sesja fotograficzna może odbyć się w plenerze, w studio lub w domu.

Zapewniam aranżację sesji dziecięcych i rodzinnych - posiadam oryginalne, fikuśne czapeczki, opaski, koszyczki, kocyki i inne rekwizyty urozmaicające sesje i sprawiające, że staje się ona wyjątkowa.

Wszystkie szczegóły sesji oraz jej przebieg omawiam wspólnie z klientem przed wykonaniem sesji. Przed sesją podpisywana jest również umowa. Termin sesji zostaje zarezerwowany po wpłacie zadatku w wysokości 20%. Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu sesji.

Więcej informacji na temat sesji, jej przebiegu oraz przygotowań na mojej stronie www.amitola-studio.pl

O mnie

Moje zdjęcie
Jelenia Góra, dolnośląskie

Obserwatorzy