21 października 2014

Sesja zdjęciowa noworodka - Nina

Uwielbiam fotografować noworodki... Dla takiego własnie efektu. Praca z noworodkami wymaga ogromnych pokładów spokoju, cierpliwości i jednak bardzo dużego wysiłku, jednak efekt w postaci wyjątkowej pamiątki wart jest włożonej pracy. Te chwile uciekają bardzo szybko, a sesja zdjęciowa z pierwszych dni po narodzinach maleństwa pozwala zachować je na zawsze.
Na sesji Niny zależało mi, aby pokazać ją bardzo subtelnie i delikatnie, w jasnych barwach, bez żywych kolorów - taka zwiewna, delikatna sesja najbardziej pasowała mi do tej małej kruszynki. Oto cudna Nina :)

2 komentarze:

  1. Zdjęcia zrobione przez p.Kamilę nieustannie zachwycają - nas rodziców, jak i wszystkich którzy je oglądają. Teraz kiedy Ninka ma 4 miesiące, człowiek zapomina że była taką Kruszynką...Polecam sesje noworodkowe bo to wspaniała pamiątka, a p. Kamila tworzy po prostu cuda!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo, bardzo dziękuję :) Wyobrażam sobie, jak Ninka już się zmieniła, niby tylko 4 miesiące, a dla takiego maluszka to jednak kawał życia. Dziekuję, wszystkiego dobrego dla Was!!!!!

    OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Jelenia Góra, dolnośląskie

Obserwatorzy