7 maja 2014

Sara - sesja ciążowa

Ciąża jest wyjątkowym czasem dla kobiety. Z Sarą zrobiłyśmy nie tylko sesję ciążową, ale zrealizowałyśmy też pewien "projekt". Już dawno myślałam nad takim projektem, ponieważ to jest fantastyczna pamiątka dla przyszłej mamy i jej dzieciątka. A Sara była moją pierwszą klientką, która pomyślała dokładnie o tym samym :)

Projekt zaczęłyśmy, kiedy Sara była w 4 miesiącu ciąży. Spotykałyśmy się co miesiąc i robiłyśmy jedno zdjęcie - dokładnie to samo zdjęcie co miesiąc aż do rozwiązania. A nawet już po :) Zdjęcie w tym samym miejscu, w tym samym ustawieniu i stylizacji. Zmieniała się tylko jedna rzecz - wielkość ciążowego brzuszka.
Efektem tych spotkań stał się kolaż ze zdjęć wykonanych w ciągu 6 miesięcy, dokumentujących ciążę i zmiany, które zachodziły w ciele przyszłej mamy. Finalnym zdjęciem jest oczywiście mały cud - Blanka, w ramionach mamy, w czułym i pięknym geście, który koronuje nasz ciążowy projekt.

Dla mnie ten projekt był bardzo ciekawym doświadczeniem. Bardzo lubię "nasz" kolaż zdjęciowy, wzruszam się za każdym razem, gdy go oglądam :) Zestawienie tych zdjęć pokazuje doskonale, jakim cudem jest ciąża, narodziny małego człowieka, życie...

2 komentarze:

O mnie

Moje zdjęcie
Jelenia Góra, dolnośląskie

Obserwatorzy